


Op vrijdag 9 mei was Constructiv West -Vlaanderen terug van de partij om afstuderende jongeren een unieke ervaring aan te bieden. Constructiv is een dienstverlenende organisatie van en voor de bouwsector.
Vanuit het VTI trokken de leerlingen uit het vijfde en zesde jaar Bouwtechnieken hiervoor naar Constructiv in Kortrijk. Het gebeuren kwam stand in samenwerking met RTC West-Vlaanderen, VDAB en de sociale partners bouw West-Vlaanderen. RTC verbindt onderwijs met ondernemingen.

De leerlingen legden een veiligheidsparcours af. Het parcours omvat praktische workshops waarin de leerlingen kennis kunnen maken met volgende thema’s:
De uitstap naar Constructiv West -Vlaanderen viel bij de leerlingen in de smaak. Ze kregen over de middag lekkere frietjes en een hamburger van een frietmobiel.
Een bijdrage van Marnix Depozzolo
